Reference

Ohlasy spokojených zákazníků

Jitka

Lékárník/ Lékárna

Koučink s Petrem mi ukázal, že uskutečnit změny v mém zaběhnutém způsobu života jde samo jen těžce, nic se samo neudělá. Při sezení mi Petr pomohl uvidět mé možnosti a stanovit si jednotlivé kroky vedoucí k mým cílům. Setkání to byla sice namáhavá, ale velice tvořivá, v příjemném a vlídném pracovním prostředí.


Ing. Pepa Pončík Ph.D.

Marketing 

Děkuji za vedení při rozboru mého života, potřeb a tužeb. Měl jsem možnost nahlédnout do oblastí svého života, kam se neumím nebo bojím sám podívat. Koučův neodsuzující postoj při tom byl samozřejmě velmi důležitý. 

Hanka

Manažer prodeje

Zdravím Petře, přemýšlela jsem jak Vaši práci kouče shrnout a ohodnotit. Přesto, že jsem zvyklá si věci vcelku efektivně rovnat sama, musím uznat, že s Vámi to šlo podstatně dynamičtěji a myslím, že i snadněji. Děkuji za Vaši pozornost v naslouchání a také za příjemný, lidský a přesto profesionální přístup. 

Lukáš Žlebek

Obchodní zástupce

Pokud byste se mě zeptali, zda pro mě mělo sezení s panem Petrem Stojkou nějaký význam, tak nezbývá říct, že jednoznačně mělo. Uvědomil jsem si díky tomu, že nezaujatý pohled na můj "problém" (ať vztahový nebo kariérní) v kombinaci s technikami, které pan Stojka používá, mi pomůže na mou situaci nahlížet jinak než jen jako na bezvýchodné plahočení se od nikud nikam. Přiznám se, že pod nátlakem nahromaděných událostí bych sám nikdy svůj postoj změnit nedokázal. Někoho sice může na první pohled odradit cena za jedno sezení, ale zeptejte se sami sebe... Není snad Váš život to nejcennější, co máte? Pokud souhlasíte, tak uznáte, že vyměnit pár papírku za spokojenější život je nejlepší co můžete udělat. Můžete si místo toho koupit alkohol, cigarety nebo se uklidnit v nějakém nákupním centru a koupit si něco hezkého na sebe, ale to určitě dlouhodobě nevyřeší to, že se hádáte s partnerkou/partnerem nebo to, že Vám nepřipadá Váš příjem adekvátní vůči aktivitě, kterou vyvíjíte. Pokud si ale nejste mým tvrzením jisti, nezbývá než to zkusit a nakonec si uvědomíte jako já, že řešení svého problému krátkodobým rozptýlením nikam nevede. Osobně jsem pana Stojku doporučil už několika přátelům a to bych nikdy neudělal, kdybych nebyl sám přesvědčen o kvalitách jeho práce. Neváhejte změnit svůj život k lepšímu, zasloužíte si to.


Michaela Dvořáková

Manažer

Dobrý den,
Dlouho jsem hledala cesty a možnosti, jak si lépe naplánovat rychle utíkající čas. Jak skloubit práci, rodinu a svůj volný čas.
Jak se cítit lépe a jak si uvědomit věci a chvíle, které mi dají pocit štěstí a radisti. Mr. kouč mi v mnohém ukázal cestu. Je velmi profesionální a mnohé poznatky používám v praxi. Jsem ráda, že mě naučil práci s mentální mapou a také jak realizovat své představy o hezkém a naplněném dni.

Denisa Švecová

Majitelka účetní firmy

Rozvrhnu si lépe harmonogram pracovního týdne tak, aby do příjemných aktivit byl zapojen více i můj muž.


Barbora J.

Manažer / Společnost

Mám za s sebou 5 koučovacich sezení u pana Stojky.
Pokud máte i vy pocit, že před Vašim životem zavíráte oči, čekáte, říkáte si že to nějak dopadne, něco se stane, nebo prostě chcete něco změnit, ale nevíte jak na to, protože ve chvíli kdy s tím začnete, tak zanedlouho zase končíte?
Tak právě on, je ten kdo Vám z toho pomůže. Perspektivě mě. 
Protože přesně tohle jsem byla já. Já jsem byla ten, kdo se bál udělat něco pro sebe.
Nevnímal sám sebe, bála jsem se rozhodovat. Začít řídit svůj život je jedním z největších adrenalinových zážitku, které jsem zažila a zažívám.
Nemám jiný život, než ten co žiji. Druhou šanci, zkusit to jinak. Takže rozhoduji o svém životě už teď .

Děkuji za vše, Bára.

Kamila Šindlerová
Martina Nováková


Jste prví muž, se kterým se dalo takto otevřeně mluvit o daných tématech. Doufám, že mi to vydrží a pokud ne, tak si na Vás vzpomenu a snad mě to donutí dokončit, co jsme začala.Mojmír Malý 

Programátor

Koučink z Petrem mi přinesl tyto důležité postřehy, plánování cílů, priority, plánování a mentální příprava, řešení problémů jako výzvy. Děkuji Petrovi za cennou zkušenost.